Doradztwo

Za usługi www zapłacisz a resztę dostaniesz gratis.

Od ponad 25 lat związany jestem związany ze sprzedażą na rynku FMCG z czego 20 lat pracowałem w koncernach na stanowiskach managerskich jednocześnie prowadząc własną działalność.

 

Pierwszą firmę utworzyłem na początku lat 90 – tych, prowadząc sprzedaż hurtową artykułów spożywczych w regionie Nowego Sącza, Gorlic, Jasła, Krosna, Rzeszowa i Przemyśla.

 

Pod koniec lat 90 rozpocząłem działalność gastronomiczną otwierając lokale w Jaśle i Tarnowie. W trakcie mojej 20 letniej kariery zawodowej pracowałem w kilku koncernach gdzie odbyłem kilkadziesiąt szkoleń z zakresu technik komunikacji, sprzedaży i coachingu. Od 5 lat Moja „najnowsza” firma prowadzi działalność związaną z marketingiem internetowym. Wykonujemy i pozycjonujemy strony www, obsługujemy funpage na Facebook'u oraz innych portalach społecznościowych.

 

Sam angażuję się w sprzedaż oraz szeroko rozumiane doradztwo handlowo – marketingowe na terenie kraju za szczególnym uwzględnieniem województw podkarpackiego i małopolskiego. Mam bardzo bogate doświadczenie sprzedażowe. Byłem i nadal jestem przede wszystkim handlowcem nastawionym na identyfikowanie potrzeb klienta na wszystkich etapach współpracy, ale ponad wszystko jestem i chcę nadal być lubianym i dobrym człowiekiem. Moi klienci to zarazem moi przyjaciele. Każdą usługę traktuję tak jakbym wykonywał ją sam dla siebie.

 

Z wielką przyjemnością doradzam moim znajomym, klientom i przyjaciołom w działaniach handlowych. Pomogę Twojemu przedsiębiorstwu zdiagnozować zagrożenia oraz podpowiem najbardziej optymalne kierunki rozwoju. Wesprę Cię w znalezieniu partnerów handlowych, tak dostawców jak i odbiorców, klientów i konsumentów.

Zapraszam gorąco do współpracy, dołącz do grona moich zadowolonych przyjaciół/klientów. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i kontaktami zupełnie za darmo!

 

Z poważaniem Tomasz Lackosz
podpis