Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

W jakim momencie należy pomyśleć o budowie bądź przebudowie własnej strony www lub fanpagea?

 

Proponujemy, abyś odpowiedział sobie na poniższe pytania.

 

Czy moi konkurenci posiadają stronę www lub profil firmowy na FB?
Czy jestem zadowolony z mojego wizerunku w sieci?
Jak moja strona, mój portal wypada w porównaniu z konkurencyjnymi firmami?
Czy moja strona jest przystosowana również pod urządzenia mobilne i tablety?

 
Czy nam się to podoba czy nie żyjemy coraz szybciej w zmieniającym się otoczeniu. To co dziś jest nowością jutro jest zwykłym „chlebem powszednim”. Dzięki internetowi Świat stał się jedną globalną wioską.
Poznajemy świat i ludzi, kupujemy i sprzedajemy głównie przez internet. Jeżeli nawet do transakcji nie dochodzi bezpośrednio na stronie to jest duże prawdopodobieństwo, że w pośredni sposób internet wpłynął na decyzję klienta.

 

Posiadanie własnej strony internetowej jeszcze kilkanaście lat temu było awangardą przypisaną głównie największym firmom i wizjonerom, dziś witryna internetowa jest podstawowym narzędziem w komunikowaniu się z partnerami handlowymi.
Można śmiało powiedzieć że strona internetowa to standardowe narzędzie w walce o klienta. Jest nie tylko wizytówką, ale również, a może przede wszystkim podstawowym i najtańszym narzędziem marketingowym.

 

Zdecydowanym błędem wielu przedsiębiorstw jest traktowanie swojego logotypu i wizerunku w sieci jako narzędzia które wystarczy zrobić raz na całe życie. Internet, świat wirtualny ewoluuje. Chcąc osiągnąć sukces musisz być na fali aby nie tracić atrakcyjności marki oraz oferty. O stronę trzeba dbać w równym stopniu pod kątem wizualnym jak i funkcjonalnym. Intuicyjne rozwiązania, szybkie i bezawaryjne działanie to podstawa.

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej strony lub Twoja strona odbiega od obowiązujących obecnie standardów (ma więcej niż 4-5 lat) - Umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie, aby uzyskać niezbędną wiedzę dotyczącą obszaru www.

 

Bezpośredni kontakt z klientem to w moim rozumieniu klucz do sukcesu, dlatego działamy lokalnie w obszarze miast Nowy Sącz, Krosno, Rzeszów, Przemyśl. Bez przeszkód i i wielką przyjemnością przyjadę do Ciebie i na miejscu pomogę zdiagnozować Twoje potrzeby z zakresu zasobów internetowych.

 

Otrzymasz ofertę i produkt zrobiony w oparciu o najnowsze obowiązujące trendy i technologie z zachowaniem indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru – skroimy Ci ofertę na miarę. Produkt jaki finalnie otrzymasz będzie wyprzedzał konkurencję i będzie niezawodnie służył przez kolejne lata.