Poznaj nas

Poznaj GoodFace!

W oparciu o kilkudziesięcioletnie praktyczne doświadczenie Dajemy Ci możliwość najtańszej i najskuteczniejszej promocji swojego biznesu zarówno na rynku lokalnym, a także ogólnopolskim.

Sukces każdego biznesu to przede wszystkim ludzie, ich zaangażowanie, wiedza, kompetencje i doświadczenie.

Początki mojej handlowej działalności gospodarczej to rodzący się wolny rynek w Polsce początkiem lat 90- tych gdy otworzyłem firmę TOLA (Tomasz Lackosz) od razu stawiając jako podstawę firmy – budowanie wiarygodności. Przez kolejne lata z ogromnym sukcesem wznosiłem pozycję na rynku krajowym tradycyjnym wielu firm korporacyjnych, wykonując jako jeden z pierwszych w kraju funkcję Key Account Manager. Współpracowałem ze wszystkimi Krajowymi i międzynarodowymi sieciami handlowymi w Polsce. W roku 2013 postanowiłem przenieść swoje doświadczenie do sieci i tak powstało Goodface tworząc marketing internetowy.

Dlatego mając za sobą ogromne doświadczenie w budowaniu biznesu tradycyjnego w połączeniu z nowoczesnymi formami komunikacji internetowej zadbamy o profesjonalny wizerunek twojej firmy w sieci. Zadbamy również o wyjątkowe walory twojej strony www o jej szybkie intuicyjne działanie,funkcjonalność na najwyższym poziomie oraz zoptymalizowanie pod pozycjonowanie.
Działamy operacyjnie z Podkarpacia, dlatego naszym naturalnym obszarem funkcjonowania są województwa podkarpackie, lubelskie, małopolskie, świętokrzyskie i śląskie.

Na tym obszarze możemy dojechać do klienta, ustalić szczegóły dotyczące współpracy bezpośrednio, przedstawić projekt, grafikę oraz działanie inne działania w kierunku rozwoju twojego biznesu. Oczywiście realizujemy również projekty w całym kraju oraz poza jego granicami komunikując się w trybie zdalnym.